Wasze opinie o Pożartym Boxie

Witamy na stronie zbierającej opinie naszych klientów! Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania zarówno codziennych pudełek, jak i organizowania cateringów okolicznościowych na wyjątkowe wydarzenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z korzystania z naszych usług. Wasze opinie są dla nas niezmiernie cenne, pomagają nam doskonalić naszą ofertę i utrzymywać najwyższy standard obsługi.
DOSKONAŁA
51 opinii na
Marika Anna
Marika Anna
13/08/2023
Bardzo smaczna dieta zbilansowana, oceniam po wykupionych 30 dniach. Sama potrafię dobrze gotować i uważam, że te posiłki były kreatywne, doprawione, ładnie przygotowane, a porcje odpowiednie. Jeśli znów będę potrzebować to na pewno tu wrócę. Do tego przejrzysta strona jak i aplikacja, w której można dokonać zmian. W razie potrzeby można liczyć na natychmiastowy kontakt w moim przypadku odbyło się to wygodnie przez sms. Widać, że ludzie tam pracujący są zaangażowani i starają się, żeby wszystko było jak należy. Warto też wspomnieć o przepysznych sałatkach i dressingach, więc jakbym szukała cateringu na jakiś event to na pewno bym się do nich zgłosiła. Polecam tę lokalną firmę, czy na brak czasu czy na ustabilizowanie wagi to będzie strzał w 10 :)!
Katarzyna G
Katarzyna G
09/06/2023
Jemy z mężem, ja dietę wegetarianska a mąż zbilanoswana. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 🙂
Mariusz W
Mariusz W
09/06/2023
Polecam dietę zbilansowaną. Najlepsza jaką miałem dotychczas.
Martka Jarmuz
Martka Jarmuz
14/02/2023
Jedzenie bardzo dobre. Posiłki zróżnicowane, dobrze przyprawione, przesympatyczna obsługa. Lokalna firma, którą warto wspierać. Z całego serca raczej upsss raczej żołądka POLECAM!!! 🙂
K.
K.
07/02/2023
Osobiście polecam , jedliśmy z mężem dietę , dania są naprawdę rewelacyjne . Na pewno wrócimy ❤️
Arkadiusz Bartków
Arkadiusz Bartków
17/10/2022
Po kilkudziesięciu dniach (około 60 dni) na pełnej diecie z tej firmy mogę polecić z czystym sumieniem. Jedzenie bardzo dobre, świetnie przyprawione, bardzo smaczne. Dodatkowo lokalna firma, co dla mnie też jest ważne. Jedzenie rozmaite, zawsze świeże, doprawione. Pewnie jeszcze tu wrócę, ale póki co czas pogotować trochę samemu ????
Karina Kubicka
Karina Kubicka
11/10/2022
Catering idealny. Jedzenie jest pyszne, dobrze doprawione, a posiłki różnorodne. Wygląd dostarczanych posiłków jest taki, że aż chce się je zjeść od razu. Polecam ????
ewa Pietrzak
ewa Pietrzak
10/06/2022
Jedzenie przepyszne! Obsluga przemiła:) polecam serdecznie jeśli zależy Ci i na jakości i na smaku ♡